Darkness in the air
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Girl power...- Doreeni ja Evanna era...

Go down

Girl power...- Doreeni ja Evanna era... Empty Girl power...- Doreeni ja Evanna era...

Postitamine by Külaline Püh Okt 02, 2011 6:39 pm

Doreen istus klassis oleva laua peale. Tüdruk vaatas klassis uudishimulikult ringi. Dan oli kuhugi kadunud ja Doreen tundis ennast üksikult.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Girl power...- Doreeni ja Evanna era... Empty Re: Girl power...- Doreeni ja Evanna era...

Postitamine by Evanna Ray Lewis Püh Okt 02, 2011 6:42 pm

Evannal oli igav. Ta kondas mööda koridori ringi ja astus siis ühte suvalisse klassi sisse, märgates laual istumas üht kaksikutest. "Hei," ütles Evanna Doreenile. "Sind on ka üksi jäetud, nagu ma näen?"
Evanna Ray Lewis
Evanna Ray Lewis

Postituste arv : 18
Join date : 28/09/2011
Age : 26
Asukoht : omas maailmas. 24/7.

Tagasi üles Go down

Girl power...- Doreeni ja Evanna era... Empty Re: Girl power...- Doreeni ja Evanna era...

Postitamine by Külaline Püh Okt 02, 2011 6:47 pm

"Jajah...Ta läks vist seda emotüdrukut sebima. Ta vaatas teda juba alguses sellise näoga, et ta sööb selle tüdruku ära,"naeris Doreen heliseval häälel ja kohendas oma mütsi,

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Girl power...- Doreeni ja Evanna era... Empty Re: Girl power...- Doreeni ja Evanna era...

Postitamine by Evanna Ray Lewis Püh Okt 02, 2011 6:48 pm

"Haha. Kas te saate Daniga tõesti nii hästi läbi nagu tundub?" uuris Evanna.
Evanna Ray Lewis
Evanna Ray Lewis

Postituste arv : 18
Join date : 28/09/2011
Age : 26
Asukoht : omas maailmas. 24/7.

Tagasi üles Go down

Girl power...- Doreeni ja Evanna era... Empty Re: Girl power...- Doreeni ja Evanna era...

Postitamine by Külaline Püh Okt 02, 2011 6:51 pm

"Ja, ta on mu parim sõber, naeratas tüdruk"ta oleks nagu osa minust, ta teab mida ma tunnen ja kui mulle midagi ei meeldi, ta tasakaalustab mind,"sõnas tüdruk kindlalt.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Girl power...- Doreeni ja Evanna era... Empty Re: Girl power...- Doreeni ja Evanna era...

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele